Чому з дизайн-проектом
ремонт дешевше
Навіщо потрібен дизайн-проект, і як з його допомогою заощадити на ремонті
Дизайн-проект може коштувати від 700$-2000$, але саме завдяки проекту, Ви можете зекономити в середньому від 3000$-5000$. Яким чином це можна зробити розповіли дизайнери Тіco-Dim.
Дизайн-проект — це детальний план реалізації вашого ремонту. Він містить візуальну модель нового інтер'єру та інструкції по виконанню для будівельної бригади.
Ольга — project manager
1
Отримати унікальний інтер'єр
У нас не буває двох однакових інтер'єрів. Кожен проект унікальний, пристосований до життя конкретної людини. Це як характер — у кожного свій, з певними яскравими, притаманними йому рисами. Втілення вашої індивідуальності та неповторності.
Один з реалізованих нами проектів
2
Створити максимально комфортний для життя простір
Ми створюємо інтер'єр обраного стилю з урахуванням:
- потреб замовника
- враховуємо всі побажання
-правильно організований простір забезпечить максимальний комфорт у Вашому домі.
Враховуємо смакові уподобання клієнта та особливості організації його побуту. Грамотно організовані простір та освітлення забезпечать максимальний комфорт у вашому домі.
3
Заощадити час та гроші
Досвідчені дизайнери завжди знають де придбати той чи інший матеріал, елемент декору, меблі чи сантехніку, де дешевше і якісніше. Вам не доведеться їздити по будівельних маркетах чи меблевих магазинах і годинами вивчати характеристики матеріалів та порівнювати ціни. Ми зробили це за Вас. Дизайн-проект — це значна економія часу.
4
Спланувати витрати в рамках вашого бюджету
В специфікаціях дизайн-проекту міститься опис та характеристики матеріалів. На основі проведених обмірів приміщення розрахована необхідна кількість фарби, покриття для підлоги, плитки, ламп, світильників та інших деталей. Також наведена орієнтована вартість матеріалів та меблів. Це дає змогу Вам планувати бюджет та оптимізувати витрати.
реалізація даного проекту тривала 60 днів
5
Не переробляти
Переробити окрему деталь набагато простіше в комп'ютерній моделі, ніж у готовому ремонті. Якщо ремонт робити без детального проекту, то дуже легко допустити помилку. Наприклад, шафа перекриває доступ до розетки чи вимикача. Або відчинені двері в кімнаті заступають картину на стіні чи світильник. За допомогою 3Д візуалізації можна побачити як в кінцевому результаті буде виглядати Ваша квартира.
Поєднання фактур, вибір елементів, що відповідають загальній стилістиці та колористиці інтер'єру займає немало часу і нервів. Наприклад, штори, з квітковим орнаментом, які Вам дуже сподобались, зовсім не поєднуються з візерунком на шпалерах і меблями. Окремо все виглядає дуже гарно і стильно, але разом не дає цілісного гармонійного образу. Уникнути таких ситуацій Вам допоможуть наші дизайнери.
6
План дій будівельникам
Дизайн-проект містить комплект робочих креслень, необхідних для проведення будівельних та оздоблювальних робіт. Це план дій для ремонтної ригади. В проект входять схеми розміщення всіх комунікацій; креслення планів приміщень, стелі, теплої підлоги (якщо така передбачена), а також специфікації будівельних та оздоблювальних матеріалів.
7
Ви отримуєте виконавців, яким можна довіряти
За роки роботи ми здобули великий досвід в сфері дизайну інтер'єрів та втіленні в життя проектів різної складності. Наша професійна команда гарантує вчасно виконані проектні та будівельні роботи, якість та терміни, що значно заощадить :
  • до 30% коштів
  • до 100% часу
  • до 200% нервів
Іван, CEO of TICO-DIM
Розрахунок вартості розробки
дизайн - проекту та ремонту
Щоб дізнатися вартість розробки дизайн-інтер'єру та ремонту, пройдіть опитування нижче
Made on
Tilda